[wp-story]

Bota/Rajoni

Ky është parashikimi i motit në Shqipëri

Ky është parashikimi i motit në Shqipëri
09:34 | 02 Janar 2021

Moti parashikohet të jetë me kthjellime dhe shtim vranesirash në pasdite në pjesën jugore dhe me pas në të gjithë territorin e Shqipërisë.

Reshje shiu me intensitet të ulët pasdite në pjesen jugore dhe në mbrëmje reshje shiu dhe bore ne juglindje.

Era parashikohet të jetë kryesisht nga kuadrati i Juglindjes me shpejtësi mesatare 1-8m/sek, e cila hera-herës fiton shpejtësi deri në 10-18m/sek. Deti i forcës 3-4 ballë.

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera