×
 • Lajme
 • Lajme

  Ky është ministri që votoi menjëherë pas hapjes së qendres së votimit

  FrontOnline
  14 Nëntor 2021

  Ministri i Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës, Liburn Aliu, i është drejtuar qendrës së tij të votimit në Fakultetin e Filologjisë në Prishtinë, pak minuta pas hapjes së qendrave të votimit, raporton T7.

  Një ekipi i T7 po qëndron në njërën ndër qendrat më të mëdha të votimit në Prishtinë, në Fakultetin e Filologjisë.

  Kjo qendër është hapur me kohë dhe në të janë të regjistruar mbi 19 mijë votues.

  Aty është parë duke hyrë për të votuar edhe ministri Liburn Aliu, por i njëjti nuk është prononcuar.

  Avokati i Popullit Naim Qelaj dhe përfaqësueset e UN Women Kosovo vizitë në KEDS
  Nga Rubrika
  Lajme19 Korrik 2024
  KEDS ka njoftuar se sot do të kryhen punime të domosdoshme për siguri të sistemit energjetik dhe si rezultat në disa vende...
  Bota/Rajoni19 Korrik 2024
  Kërkimi për njeriun që vrau policin kufitar Nikolla Krsmanoviq dhe plagosi rëndë kolegun e tij Vjekoslav Iliq në Loznicë është ende në...
  Lajme19 Korrik 2024
  Instituti i Kosovës për Drejtësi sot do të publikojë raportin “Politizimi i KPM-së”. Ky raport është analizë e Projektligjit për Komisionin e...
  Të tjera
  Bota/Rajoni18 Korrik 2024
  Ish-presidenti amerikan, Barack Obama, privatisht ka shprehur shqetësime te demokratët lidhur me kandidaturën e presidentit Joe Biden, dhe Nancy Pelosi privatisht e...
  Lajme18 Korrik 2024
  Kryeministri Albin Kurti u ka bërë thirrje qytetarëve që t’i ndjekin udhëzimet zyrtare nga autoritetet e Kosovës pas ngjarjes së fundit në...
  Vip18 Korrik 2024
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, po vjen me një projekt të ri. Artistja ka bashkuar forcat me reperin nga Ferizaj, Arton...
  Lajme18 Korrik 2024
  Ministrja e Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla, është takuar me ambasadorin e ShBA-së në Kosovë, Jeffrey Hovenier. Gërvalla tha se me Hovenierin...
  Lajme18 Korrik 2024
  Ardita Sinani do të votohet së shpejti për kryetare të Preshevës pas koalicionit me Partinë Demokratike Shqiptare (PDSH), raporton Front Online. Sipas...
  Lajme18 Korrik 2024
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka marrë pjesë në hapjen e Seminarit të 17-të të Mësimdhënësve të Mërgatës. Zyra e Kryeministrit ka...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.