[wp-story]

Lajme

Ky është hapi i parë që do ta marrë Albin Kurti nëse bëhet kryeministër

Ky është hapi i parë që do ta marrë Albin Kurti nëse bëhet kryeministër
10:16 | 16 Shtator 2019

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryeministër, Albin Kurti, ka vizituar Besianën, me ç’rast është takuar edhe me qytetarë të kësaj komune.

Ai ka thënë se gjëja e parë që do të bëjë në qeveri do të jetë zvogëlimi i qeverisë dhe zgjerimi i shtetit duke thënë se, “unë nuk kam nevojë për tre zëvendësa dhe 35 këshilltarë”.

Më poshtë mund ta lexoni shkrimin e plotë të VV-së në Facebook./Front Online/

Më poshtë mund ta lexoni shkrimin e plotë: 

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera