[wp-story]

Vip

Ky është favoriti kryesor për rolin e ri të agjentit James Bond

Ky është favoriti kryesor për rolin e ri të agjentit James Bond
12:36 | 07 Prill 2021

Adhurues të shumtë mbetën në shok pasi Rege-Jean Page u largua nga seriali ‘Bridgerton’. Për disa, ai ishte e vetmja arsye që ata shikuan serialin, kështu që ata donin të ngrinin një padi për këtë arsye.

Me sa duket, një rol i ri i fortë e pret atë. Rege-Jean Page 31-vjeç ndihet i lajkatuar sepse është një nga kandidatët kryesor për rolin e James Bond-it të ri. Sipas Bookies Coral, ai kaloi Tom Hardy dhe James Northon dhe kështu u bë favoriti kryesor.

Nëna e tij lindi në Zimbabve dhe punonte si infermiere, ndërsa babai i tij anglez ishte predikues. Ata e dërguan djalin e tyre në akademinë e aktrimit në Londër, ku ai filloi karrierën e tij./FrontOnline/

 

 

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera