[wp-story]

Lajme

Ky do të jetë moti për ditën e sotme

Ky do të jetë moti për ditën e sotme
07:23 | 06 Gusht 2019

Java në vijim sjellë valën e të nxehtit afrikan. Kryesisht me diell dhe nxehtë.

5.08.2019 – Parashikimi i motit për dy ditët në vijim.

6.08.2019 – Nxehtë, kthjellët dhe me diell. Erë e lehtë nga perëndimi dhe veriperëndimi 1-4m/s. Indeksi UV: 8. Temperaturat minimale pritet të jenë prej 14 gradë e do të arrijnë deri në 31 gradë celsius.

7.08.2019 – Nxehtë, kryesisht me diell. Erë e lehtë dhe mesatare nga jugu-jugperëndimi 2-7m/s. Indeksi UV: 8.

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera