Gjuha:
×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Kush nuk e la të hiqte dorë? Detaje se çfarë ndodhi pak para dasmës së famshme

  FrontOnline
  2 vite më parë

  Çfarë ndodh në Las Vegas mbetet po në Las Vegas, por ajo që ndodh brenda familjes mbretërore nuk mund të ngelë kurrsesi brenda mureve të Pallatit të Buckingham-it.

  Për shembull edhe pse kanë kaluar kaq shumë vite, martesa e princeshës Diana dhe princit Charles është ende ndër temat më të diskutuara.

  Të gjithëve ne na është krijuar përshtypja se dimë çdo gjë për ta, por dita-ditës sa vjen dhe del ndonjë detaj i ri të shumë mistereve që mbuluan historinë e tyre..

  Penny Thornton, një astrologe e konsultuar nga Diana bëri një deklaratë befasuese në dokumentarin e ri të ITV, “The Diana Interview: Revenge of a Princess”, i cili do të transmetohet në Mbretërinë e Bashkuar.

  “Një nga gjërat më tronditëse që Diana më tha ishte se një natë para dasmës, Charles i kishte thënë duke e parë në sy, që nuk e kishte dashur kurrë. Ai donte ta lëndonte, të luante me dinjitetin e një gruaje të brishtë si ajo. Ajo nuk donte ta vazhdonte dasmën në atë moment, por mbretëresha Elizabeth kontrollonte jetët e tyre dhe nuk do ta pranonte këtë skandal”.-tha ajo.

  Me rastin e Black Friday, 28 Nëntorit dhe 32 vjetorin e kompanisë, Petrol Company me çmime marramendëse në derivate dhe…
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni21 Mars 2023
  Recep Tayyip Erdogan ka kandiduar sërish për postin e presidentit në zgjedhjet presidenciale që pritet të mbahen më 14 majit të këtij...
  Bota/Rajoni21 Mars 2023
  Deputetët në Ugandë kanë miratuar një projekt-ligj të diskutueshëm anti-LGBTQ+, i cili do t’i bënte aktet homoseksuale të dënueshme me vdekje, duke...
  Bota/Rajoni21 Mars 2023
  Pas edhe një vizite tjetër në Washington dhe aktiviteteve të shumta diplomatike që kanë pasur në Kongres dhe Senat, përfaqësuesit politikë të...
  Të tjera
  Lajme21 Mars 2023
  Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku ka komentuar për herë të parë dorëheqjen e Shqipe Mjekiqit nga pozita e nënkryetares...
  Bota/Rajoni21 Mars 2023
  Deputetët në Ugandë kanë miratuar një projekt-ligj të diskutueshëm anti-LGBTQ+, i cili do t’i bënte aktet homoseksuale të dënueshme me vdekje, duke...
  Bota/Rajoni21 Mars 2023
  Pas edhe një vizite tjetër në Washington dhe aktiviteteve të shumta diplomatike që kanë pasur në Kongres dhe Senat, përfaqësuesit politikë të...
  Lajme21 Mars 2023
  Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku, duke folur për Planin Evropian, deklaroi se asnjë kryeministër s’ka bërë kaq dëm sikur...
  Vip21 Mars 2023
  Sonte në “prime” u komentua loja e Kiarës brenda “BBVA”, ku disa prej banorëve u shprehën që ajo ka arritur deri këtu...
  Bota/Rajoni21 Mars 2023
  5 deputetë të Kuvendit në Shqipëri do të lënë mandatin e ligjvënësit për të garuar në elektoralet e 14 majit për kryetar...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.