[wp-story]

Lajme

Kush janë dy të arrestuarit për plagosjet e sotme në Prishtinë?

Kush janë dy të arrestuarit për plagosjet e sotme në Prishtinë?
17:30 | 05 Shtator 2019

Dy persona janë arrestuar për plagosjet që ndodhën para pak minutash në njërën nga lagjet e Prishtinës.

Gazeta Sinjali mëson nga burime brenda Policisë së Kosovës se të arrestuarit janë dy anëtarë të familjes Beka.

Nga incidenti i sotëm në rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë mbetën katër të plagosur.

Siç mëson Sinjali, incidenti erdhi për shkak të problemeve pronësore që kishin dy familjet, Beka dhe Rafuna.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera