Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  Kusari-Lila thotë se disa deputet të LDK-së, nuk do të votohen në zgjedhjet e ardhshme

  FrontOnline
  2 vite më parë

  Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila, ka kritikuar LDK-në për përjashtimin e Vjosa Osmanit, raporton Front Online.

  Ajo ka thënë se disa deputet që janë në fund të listës së LDK-së, kanë arritur të zënë ulëse në Kuvendin e Kosovës, për shkak të Osmanit.

  “Deputetët e fundit në listën e LDK-së, kanë ardh falë deputetëve që janë të parë në listë, e nuk do të vijnë më në Kuvend”, ka thënë ajo në Debat Plus./Front Online

  KEDS njofton se këto vende do mbesin pa energji elektrike
  Nga Rubrika
  Lajme25 Mars 2023
  Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti të dielën do të jetë për vizitë zyrtare në Shqipëri. Ai atje do të zhvillojë...
  Lajme25 Mars 2023
  Kategoria e pensionistëve në vendin tonë po vazhdon të mbetet sfidë në vete. Pensionet e tyre janë më të ultat në rajon....
  Lajme25 Mars 2023
  Ikja e profesionistëve shëndetësor, inflacioni shumë i lartë e ndërprerja e investimeve kapitale, janë disa nga dështimet që i përmendin Partia Demokratike...
  Të tjera
  Vip25 Mars 2023
  Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë bërë dy nga personazhet më të dashur të Big Brother VIP Albania. Ata pas festës së...
  Vip25 Mars 2023
  Olta e ka quajtur Kristin naiv. Ajo ka thënë se e tepron me faktin që do të tregojë shpesh herë se sa...
  Lajme25 Mars 2023
  Përfaqësuesit e shoqatave të të zhdukurve në Kosovë, po e konsiderojnë si shumë të pa qartë dakordimin ndërmjet Kosovës dhe Serbisë në...
  Lajme25 Mars 2023
  Partia Demokratike e Kosovës sot do të mbajë konferencë për media. Në njoftimin e kësaj partie, bëhet e ditur se konferenca do...
  Lajme25 Mars 2023
  Partia Socialdemokrate do të mbajë sot protestë kundër marrëveshjes në mes Kosovës dhe Serbisë, të arritur në Ohër më 18 mars. Në...
  Lajme25 Mars 2023
  Përmes një njoftimi dërguar mediave, KEDS, ka njoftuar për punime në rrjet. Në njoftim bëhet të ditura qytetet dhe koha kur pritet...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.