[wp-story]

Lajme

Kusari-Lila: Fitorja e VV-së në Podujevë flet për mllefin e akumuluar të qytetarëve me situatën në vend

Kusari-Lila: Fitorja e VV-së në Podujevë flet për mllefin e akumuluar të qytetarëve me situatën në vend
22:25 | 29 Nëntor 2020

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila ka thënë se fitorja e Shpejtim Bulliqit sot në Podujevë flet për nevojën e qytetarëve për ta shprehur mllefin e akumuluar me situatën në Kosovë.

Ajo përmes një postimi në Facebook ka uruar për fitoren e VV-së në këtë komunë.

“Fitorja e Lëvizja VETËVENDOSJE! dhe Kryetarit të zgjedhur Shpejtim Bulliqi sonte në Podujevë flet zëshëm për vullnetin e qytetarëve për ndryshim dhe nevojën për t’u shprehë pas mllefit të akumuluar me situatën në Kosovë. Urime Podujevë, Urime bashkëpunëtorë të Lëvizjes dhe urime Kryetar i zgjedhur i Podujevës! Ndryshimi i radhës në krejt Kosovën, së shpejti”, ka thënë ajo.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera