[wp-story]

Lajme

Kurti shkon në Prizren për t`u takuar me deputetët e minoriteteve

Kurti shkon në Prizren për t`u takuar me deputetët e minoriteteve
23:20 | 13 Janar 2020

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është takuar sot me deputetët e minoriteteve në qytetin e Prizrenit.

Në takim janë edhe dy anëtarët e VV’së, Xhelal Sveçla dhe Mytaher Haskuka. Haskuka njëherësh është edhe kryetar i Prizrenit.

VV’së më herët i është bashkuar në grupin parlamentar edhe një deputet nga radhët e minoriteteve.

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera