Gjuha:
×
 • Ekonomi
 • Biznes

  Kur ditëlindja e 65-të ka lezet – dy fëmijët ia bëjnë dhuratë Capturin e Ri për ditëlindje Adil Mustafës

  FrontOnline
  2 vite më parë

  Njerëzit më të dashur trajtohen me dhuratat më të veçanta!

  E këtë e kanë dëshmuar vajza dhe djali i Adil Mustafës, të cilët së bashku ia kanë bërë babait të tyre befasinë më unike për ditëlindjen e 65-të.

  Pas një darke të lezetshme e të ngrohtë familjare, pa e ditur fare se çfarë po ndodh, Adil Mustafa posa ka dalë në parking ka hasur në dhuratën më të veçantë gjatë jetës së tij: Renault Capturin e Ri.

  I ngazëllyer nga dhurata që dy fëmijët ia kanë bërë, ai nuk ka hezituar që menjëherë t’i hipë veturës dhe ta vozis.

  Këtë moment emocionues mund ta shihni edhe në videon e mëposhtme.

   

  https://www.facebook.com/AutoMita.Renault/videos/559028718294627/

   

  Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company
  Nga Rubrika
  Ekonomi31 Mars 2023
  Minsitria e Punëve të Brendshme ka njoftuar se zyrtarët publik do t'i marirn edhe pagat e dyta të njëjta, duke u bazuar...
  Ekonomi31 Mars 2023
  Drejtori i Përgjithshëm i Administratës Tatimore të Kosovës, Ilir Murtezaj,  ka thënë se gjatë vitit të kaluar është shënuar rritje e qarkullimit...
  Ekonomi30 Mars 2023
  Që nga 1 prilli qytetarët do të paguajnë energjinë elektrike për 15% më shtrenjtë. Ky vendim është marrë sot nga Zyra e...
  Të tjera
  Lajme31 Mars 2023
  Shoqata Sindikale e QKUK-së ka shprehur pakënaqësinë lidhur me situatën e krijuar tek punonjësit shëndetësorë ë shkak të mos përfshirjes së shtesave...
  Lajme31 Mars 2023
  Nëpër xhami do t’u bëhet thirrje besimtarëve t’i bashkohen “Marshit për drejtësi” Bashkësia Islame e Kosovës i ka dhënë përkrahje marshit për...
  Bota/Rajoni31 Mars 2023
  Së paku pesë automjete dhe disa dhjetëra forca speciale, me automatikë dhe parzmore, ndodhen para qendrës tregtare “Skopljanka” në lagjen “Aerodrom Skoplje”,...
  Lajme31 Mars 2023
  Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, incidentet e fundit në veri ka thënë se janë tregues serioz se...
  Lajme31 Mars 2023
  Ministria e Drejtësisë në krye me ministren, Albulena Haxhiu ka rënditur sukseset e saj përgjatë dy viteve. Përmes një videoje të publikuar...
  Vip31 Mars 2023
  Këtë vit ka qenë pothuajse e pamundur mospërfshirja e personazheve të njohura në historitë e krijuara brenda Big Brother Vip. Politikanë, gazetarë,...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.