Kupa e Botës

Kupa e Botës edhe sot në pushim, nesër luhen dy ndeshje çerekfinale

Kupa e Botës edhe sot në pushim, nesër luhen dy ndeshje çerekfinale
10:12 | 08 Dhjetor 2022

Kupa e Botës është edhe sot në një pushim dyditor, i pari që nga nisja e saj më 19 nëntor në Katar.

Tetë kombëtaret që kanë siguruar “biletën” për çerekfinale do të pushojnë edhe sot, shkruan FrontOnline.

Nga dita e premte, pra nesër, do të nisin ndeshjet çerekfinale.

Dy ndeshje do të luhen të premten, kurse dy të tjera zhvillohen ditën e shtunë.

Të premten ndeshen Kroacia – Brazili dhe Holanda – Argjentina. Të shtunën në program janë sfidat Maroku – Portugalia dhe Anglia – Franca./FrontOnline/

Si të kurseni mbi 350 kilovatë/orë në muaj me një investim të thjeshtë, tregon Idriz Ferati, drejtor i Auditimit në…

Të tjera