[wp-story]

Vip/Kultura

Kunata e Motrave Mustafa publikon pamjet më të bukura me fëmijët dhe burrin e saj

Kunata e Motrave Mustafa publikon pamjet më të bukura me fëmijët dhe burrin e saj
00:11 | 10 Korrik 2020

Motrat Mustafa janë këngëtaret shumë të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare.

Ato u bënë të njohura që nga fillimi dhe këngët e tyre u bënë vetëm hite, shkruan ORAinfo.

Ato janë shumë të përfolura sidomos për jetën e tyre private e të cilën nuk po hezitojnë ta ekspozojnë në rrjete sociale.

Në postimet e fundit ajo ka publikuar disa pamje me familjen e saj të bukur./ORAinfo/

Super zbritje në “Petrol Company”

Të tjera