[wp-story]

Vip/Kultura

Kunata e Leartës zbukurohet për dasmë, lë ‘pa mend’ me pamjen

Kunata e Leartës zbukurohet për dasmë, lë ‘pa mend’ me pamjen
19:12 | 16 Shtator 2020

Neca Tërnava është tani një emër shumë i njohur në publik.

Ajo bë e njohur si kunata e Learta Jakupit mirëpo paraqitjet e saj përherë plot stil e bënë edhe më të njohur, shkruan ORAinfo.

Necën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Duket se ajo është shëruar nga koronavirusi dhe po duket në gjendje të mirë./ORAinfo/

Super zbritje në “Petrol Company”

Të tjera