[wp-story]

Lajme

Kujt i thotë Morena ‘Shume sexy për ty’

Kujt i thotë Morena ‘Shume sexy për ty’
18:04 | 04 Shtator 2019

Modelja dhe artistja kosovare Morena Taraku, vazhdon avazin e shetitjëve nepër Evropë.
Ajo nga Zagrebi ka publikuar disa fotografi mjaft provokative, duke i lënë një përshkrim të shkurtër, “Shumë sexy për ty”.

Se a e ka bërë këtë për ish të dashurin, milionerin iranian Sasha Sobhani apo për ndonjë përson që ka shprehur interesim për të nuk dihët.

/Front Online/

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera