Lajme

Kuçi: VV e poshtër, publikon sondazhe në kohën kur cenohet integriteti territorial

Kuçi: VV e poshtër, publikon sondazhe në kohën kur cenohet integriteti territorial
19:55 | 08 Korrik 2020

Natyra Kuçi, zëdhënëse e Partisë Socialdemokrate, ka qenë e ftuar në emisionin Frontal në T7, ku ka folur për heshtjen e Qeverisë dhe institucioneve, por edhe partive opozitare për shpalljen e gjendjes emergjente në Veri të Mitrovicës.

Kuqi tha se në ditën kur në Veri është shpallur gjendje e jashtëzakonshme, Vetëvendosje po gjen kohë të publikojë sondazhe të cilat e nxjerrin atë si parti të parë.

“E poshtër. Nuk po gjej fjalë tjetër përpos poshtërsi të përshkruaj atë që po vepron Lëvizja Vetëvendosje, e cila ka gjetur këtë ditë për të publikuar sondazhin që e nxjerr atë si parti të parë”, ka thënë Kuçi

Kush janë parakushtet efektivitetit dhe efiçiencës?

Të tjera