Vip

Ku është varësja e famshme? Donaldi i “kërkon llogari” Borës

Ku është varësja e famshme? Donaldi i “kërkon llogari” Borës
21:37 | 26 Nëntor 2022

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë njëri nga çiftet më të dashura për publikun.

Dyshja bënë bujë të madhe me historinë e tyre, të cilën zgjodhën ta jetojnë në syrin e publikut, dashur pa dashur.

Një nga momentet e bujshme të historisë së tyre është edhe takimi në BBV, por edhe “dhurata” që i bëri Donaldi, në tre vjetorin e lidhjes së tyre.

Së fundmi vetë aktori ka risjellë në vëmendje varësen që i dhuroi Borës, me të cilën ajo pozoi në disa nga fotot e saj në rrjetet sociale.

Donaldi ka postuar një foto të Borës me varësen e tij në qafë, krahas së cilës shkruan: “Ku është kjo?”

“Nuk ta jap me, kot interesohesh”, ia ka kthyer Bora.

Kujtojmë se thuhet që Bora dhe Donaldi do të luajnë një film së bashku ku historinë e tyre të dashurisë do ta rikthejnë në film.

Shumë sport në platformën Artmotion, sezoni i ri në ligat më të forta të botës sjellë shumë ekskluzivitete

Të tjera