Lajme

Kryeministri Hoti: Një arsye më shumë për të vizituar Pejën

Kryeministri Hoti: Një arsye më shumë për të vizituar Pejën
08:03 | 14 Tetor 2020

Ditëve të fundit një balonë me ajër në qytetin e Pejës ka tërhequr vëmendjen e shumë vizitorëve, raporton Gazeta Express.

Duke shëtitur në të është parë edhe kryetari i kësaj komune, Gazmend Muhaxheri.

Bashkëpartiaku i Muhaxherit, kryeministri Avdullah Hoti ndërkaq ka vendosur që t’ia bëjë një dedikim të veçantë kësaj komune.

Ai në Facebook ka publikuar fotografi të balonës ku shkruan, “Një arsye më shumë dhe një mundësi më ndryshe me e pa Pejën”.

 

Prince Caffe shpërblen për festa Fitoren me veturë Fiat 500

Të tjera