Vip

Kris thotë se Khloe nuk po ndalet së qari dhe kjo është arsyeja

Kris thotë se Khloe nuk po ndalet së qari dhe kjo është arsyeja
16:43 | 12 Shtator 2020

Khloe është emocionuar dhe arsyeja e kësaj është përfundimi i shfaqjes familjare me 20 sezona.

Kris Jenner zbuloi se vajza e saj Khloe Kardashian ‘nuk ka ndaluar së qari’ pasi kuptoi se shfaqja “Keeping Up With The Kardashans” po mbaron shkruan DailyMail.

Mamaja e famshme e vajzave Kardashian, ka thënë në një intervistë për “Ryan Seacrest”, se vajza e saj Khloe është thyer më së shumti emocionalisht kur ka dëgjuar për përfundimin e shfaqjes.

Ajo shprehet se Khloe nuk ka ndaluar së qari, kur kuptoi se serialit 20 sezonal po i vjen fundi.

Kris shtoi: ‘Por unë mendoj se Khloe është ndoshta ajo që po e merr më shumë afër zemre dhe nuk ka ndaluar së qari që kur kemi njoftuar. Ajo ka qenë kaq e emocionuar për këtë lajm. ‘

Kris vazhdoi: ‘Ju do të më bëni të qaj përsëri. Me të vërtetë nuk më ka “goditur” akoma brenda zemrës. U bëra shumë, shumë emocionuese këtë mëngjes. ‘

Vazhdimi me shfaqjen e Kardashians, e cila ndihmoi në krijimin e emrave të familjes së Kim dhe motrave të saj Kourtney, Khloe, Kylie dhe Kendall ku filloi karriera e tyre në biznesin e modës dhe bukurisë, do të transmetohet sezonin e fundit në fillim të vitit të ardhshëm.

Blini derivate me çmim të lirë dhe hyni në garë për të fituar banesë, iphone 13 e 19 shpërblime tjera

Të tjera