[wp-story]

Lajme

Krasniqi e pyet Bajqinovcin: Pse i ke shlyer fotot ne Aleksandër Lumezin

Krasniqi e pyet Bajqinovcin: Pse i ke shlyer fotot ne Aleksandër Lumezin
21:09 | 05 Shtator 2019

Ish- deputeti i PSD-së, Frashër Krasniqi, e ka pyetur në T7 të sapoaderuarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci, se pse i ka shlyer nga ‘Facebook’ fotot me kryeprokurorin e shtetit, Aleksandër Lumezin, raporton portali ‘Front Online’, duke shtuar se subjekti politik që drejtohet nga Albin Kurti ka organuzuar protesta kundër Lumezit.

Ndërsa Bajqinovci ka thënë se Lumezin e njeh edhe para luftës. /Front Online/

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera