[wp-story]

Lajme

KQZ sot shpall rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve në Podujevë dhe në Mitrovicën e Veriut

KQZ sot shpall rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve në Podujevë dhe në Mitrovicën e Veriut
08:15 | 03 Dhjetor 2020

Komisioni Qendror Zgjedhor do të shpallë sot rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të jashtëzakonshme të mbajtura të dielën.

KQZ shpall rezultatet përfundimtare në ora 10:00.

Zgjedhjet e jashtëzakonshme u mbajtën të dielën e 29 nëntorit, në Podujevë si dhe në Mitrovicën e Veriut./FrontOnline/

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera