[wp-story]

Lajme

KQZ-ja nuk certifikon Nisman dhe kandidatët e saj për deputetë

KQZ-ja nuk certifikon Nisman dhe kandidatët e saj për deputetë
20:27 | 22 Janar 2021

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve nuk e ka certifikuar subjektin politik Nisma Socialdemokrate.

Po ashtu anëtarët e KQZ-së nuk e kanë certifikuar as listën me kandidatë për deputetë për zgjedhjet e 14 shkurtit.

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera