[wp-story]

Lajme

KQZ-ja certifikon listat e LDK-së dhe PDK-së

KQZ-ja certifikon listat e LDK-së dhe PDK-së
20:37 | 22 Janar 2021

KQZ-ja ka certifikuar listat e LDK-së dhe PDK-së, pasi këto dy parti kanë zëvendësuar kandidatët në listat e tyre të cilët kanë pasë probleme me ligjin.

Ndërsa, në këtë mbledhje nuk janë certifikuar partit1% e tjera politike: LVV,AAK dhe Nisma.

“M Sillosi” S’ka nëvojë për panik, grurë ka me bollëk

Të tjera