Bota/Rajoni

Kosovarët ia mësyjnë Shqipërisë për vikend, kjo është kolona e krijuar në Morinë

Kosovarët ia mësyjnë Shqipërisë për vikend, kjo është kolona e krijuar në Morinë
10:10 | 27 Qershor 2020

Fluksi gjatë mëngjesit të sotëm është më i larti që është shënuar që nga viti i kaluar nga qytetarët e Kosovës, të cilët pavarësisht situatës nga Covid-19 udhëtojnë drejt bregdetit dhe qyteteve të tjera të Shqipërisë.

Janë pesë sportele në hyrje dhe pesë sportele në dalje që punojnë në këtë fundjavë.

Ndoshta dhe rikthimi i motit të mirë është një nga ndikuesit kryesorë që qytetarët nga Kosova kanë zgjedhur ta kalojnë fundjavën në Shqipëri, transmeton tvprizreni.

 

Banorja e 13-të e BBVK rrëfen ngjarjen e frikshme që i ka ndodhur

Të tjera