×
 • Vip
 • Vip

  “Kosova dhe Shqipëria 1 me 1”, shprehja që e çoi në nominim Ilirin dhe Sabianin

  FrontOnline
  13 Nëntor 2021

  Arbëri i njohur si Dj Dagz është prekur nga Iliri.

  “Kosova dhe Shqipëria 1 me 1”, jo por “Kosova dhe Shqipëria një”, tha Dj Dagz mbrëmë në transmetim live duke i kthyer përgjigjje Ilirit, shkruan lajmi.net.

  Ndërkohë, sot Sabiania ka reaguar duke thënë se nuk e ka pritur nominimin nga ta për dalje nga shtëpia mirëpo fakti se ai është grup me Ilirin e ka dënuar edhe atë.

  Tutje, mbrëmë banoret janë sqaruar lidhur me këtë teksa shihet qartë se Sabiani nuk  e ka pritur nominimin dhe nuk e don daljen nga shtëpia.

  Shiko videon:

  Artmotion dhe DigitAlb arrijnë marrëveshje të re bashkëpunimi pesëvjeçar
  Nga Rubrika
  Vip18 Korrik 2024
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, po vjen me një projekt të ri. Artistja ka bashkuar forcat me reperin nga Ferizaj, Arton...
  Vip18 Korrik 2024
  Në prill të vitit të kaluar, thashethemet për një romancë mes yllit televiziv, Kylie Jenner dhe aktorit, Timothee Chalamet filluan të forcohen....
  Vip18 Korrik 2024
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku ka ndezur thashethemet se është në një lidhje dashurie. Kjo për faktin, se në InstaStoryt e...
  Të tjera
  Sport18 Korrik 2024
  Llapi është mposhtur në “Zahir Pajaziti” edhe në ndeshjen kthyese nga Wisla Krakowa në kuadër të kualifikimeve për Europa League. Pjesa e...
  Lajme18 Korrik 2024
  Artan Hajrizi vëllai i Faton Hajrizit i cili po dyshohet për vrasjen e një polici në Serbi, ka treguar se si vëllai...
  Lajme18 Korrik 2024
  Arbër Rexhaj, deputet i VV-së, ka thënë se i dyshuari për vrasjen e një polici serb në Serbi, është kriminel që ka...
  Bota/Rajoni18 Korrik 2024
  Një familje e cila raportohet të jetë nga Maqedonia e Veriut, ka pësuar aksident të tmerrshëm në afërsi të Leskovcit ndërsa po...
  Lajme18 Korrik 2024
  Autoritetet në Serbi kanë nisur sot në orën 19:00 kërkimet edhe me helikopterë mbi zonën ku ndodhi vrasja e mbrëmshme e policit....
  Bota/Rajoni18 Korrik 2024
  Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelensky, ka refuzuar bisedimet për arritjen e një marrëveshjeje me Rusinë, pa miratimin e Kievit, pasi kryeministri hungarez, Viktor...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.