[wp-story]

Lajme

Kosnett: Votimet e së dielës për veten, shtetin dhe të ardhmen (Video)

Kosnett: Votimet e së dielës për veten, shtetin dhe të ardhmen (Video)
17:14 | 04 Tetor 2019

Ambasadori amerikan në Prishtinë, Philip Kosnett, nëpërmjet një video mesazhi ka kërkuar nga qytetarët e Kosovës votime të lira dhe të drejta më 6 tetor 2019.

Ai ka kërkuar nga qytetarët që të marrin pjesë në zgjedhjet e së dielës, pasi që, sipas tij, janë për veten, shtetin dhe të ardhmen e vendit, raporton “Front Online”.

Ambassador Kosnett's Election Message

Free and fair elections end with you. Voters, whatever your views, whomever you support – turn out and vote. For yourself, for your country, for your future.

Gepostet von U.S. Embassy Pristina, Kosovo am Freitag, 4. Oktober 2019

 

“M Sillosi” S’ka nëvojë për panik, grurë ka me bollëk

Të tjera