Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  Vdes një polic nga Coronavirusi

  FrontOnline
  16 Korrik 2020

  Para pak çastesh ka humbur betejën me koronavirusin, Ilir Gjoka, zyrtar policor nga ekipi reagues në Stacionin Policor në Gjakovë, raporton Sinjali.

  Gjoka po luftonte me koronavirusin, por së fundmi iu përkeqësua gjendja shëndetësore ku edhe pak më parë ndërroi jetë.

  Rikthehet Blasta, Artani i kërkon falje nga zemra
  Nga Rubrika
  Lajme05 Qershor 2023
  Partitë opozitare në Komunën e Prishtinës, kanë kërkuar seancë të jashtëzakonshme të Kuvendit Komunal. Në këtë seancë e cila do të mbahet...
  Lajme05 Qershor 2023
  Pjesëtarë të misionit të NATO-s në Kosovë, KFOR, i kanë hequr një pjesë të telave gjemborë që i ka vendosur ditë më...
  Lajme05 Qershor 2023
  Kryeministri Kurti mëngjesin e sotëm ka pritur në takim ambasadorin e Francës në Kosovës, Olivier Guerot dhe zëvendësambasadorin gjerman në Kosovë, Matthias...
  Të tjera
  Vip05 Qershor 2023
  Një nga dyshet më të pëlqyera brenda shtëpisë së “Big Brother VIP 2” ka qenë Efi Dhedhes dhe Luiz Ejlli. Por marrëdhënia...
  Lajme05 Qershor 2023
  Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Abelard Tahiri, ka thënë se kryeministri Kurti deri tash “krejt çfarë ka bërë ka krijuar kaos...
  Lajme05 Qershor 2023
  Në Kuvendin e Kosovës të enjten do të mbahen dy seanca. Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Abelard Tahiri, pas mbledhjes së...
  Lajme05 Qershor 2023
  Kryeministrat e Ballkanit Perëndimor pritet të mblidhen këtë të enjte në Tiranë në kuadër të iniciativës “Open Balkan”. Lajmin e bën me...
  Lajme05 Qershor 2023
  Në Gjykatën Speciale po vazhdon dëgjimi i dëshmitarit të shtatë të Zyrës së Prokurorit të Specializuar (ZPS), në rastin kundër Pjetër Shalës....
  Lajme05 Qershor 2023
  Me datën 01.06.2023, rreth orës 22:00, në rrjetin social Facebook, është postuar një video ku një person shihej duke e vozitur veturën...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.