Bota/Rajoni

Korçë/ Shpërthen një bombë e vjetër, humb jetën i riu

Korçë/ Shpërthen një bombë e vjetër, humb jetën i riu
16:01 | 17 Korrik 2020

Një i ri ka humbur jetën si pasojë e një shpërthimi në Kamenicë të Korçës.

Gjatë punës në një banesë të vjetër shtetasit Hekuran Kala i ka shpërthyer një lëndë e dyshuar plasëse dhe për pasojë ka gjetur vdekjen.

Polici ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave.

Korçë/Informacion paraprak

Në datën 17.07.2020, rreth orës 14:15, në fshatin Kamenicë, shtetasi H. K., rreth 46 vjeç, gjatë punës në një banesë të vjetër, i ka shpërthyer një lëndë e dyshuar plasëse dhe për pasojë ky shtetas ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

EKSKULZIVE: Art Motion dhe Klan Kosova fitojnë të drejtën televizive të Superligës, Ligës së parë si dhe Kupës së Kosovës 

Të tjera