[wp-story]

Lajme

Korab Sejdiu ka një mesazh për LDK-në dhe LVV-në

Korab Sejdiu ka një mesazh për LDK-në dhe LVV-në
13:57 | 06 Dhjetor 2019
Ish-deputeti Korab Sejdiu ka shkruar se mbi 400 mijë pesona i kanë besuar projektit VV – LDK në zgjedhjet e gjashtë tetorit, derisa të dy partitë duhet të kenë veprime të menjëhershme dhe progres të pavonuar për Kosovë.
Sejdiu ka shkruar në Facebook se VV e LDK-ja nuk  meritojnë spektakle dhe fyerje publike të ndërsjellta të nivelit adoleshent, por, veprime e që së bashku të fillojnë punën. /FrontOnline

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera