Kronika

Konfiskohet malli që hyri ilegalisht nga Serbia

Konfiskohet malli që hyri ilegalisht nga Serbia
13:04 | 27 Shtator 2020

Njësiti patrullues ka ndaluar veturën të cilën e drejtonte i një boshnjak, shtetas i Serbisë, ku gjatë kontrollit i janë gjetur mallra pa dokumente përcjellëse.

Rasti ka ndodhur dje në mesditë në fshatin Banjë të Zubim Potokut. Sipas Policisë, malli është dërguar në terminal doganor. Ndërsa, rasti shkon në procedurë të rregullt.

Menaxho shpenzimet dhe fito zbritje me aplikacionin e Petrol Company

Të tjera