Lajme

Konfirmohet lajmi i Front Online, Arben Vitia zyrtarisht prezantohet si drejtor i “Olive”

Konfirmohet lajmi i Front Online, Arben Vitia zyrtarisht prezantohet si drejtor i “Olive”
19:14 | 20 Maj 2022

Portali FrontOnline ditë më parë ka raportuar se ish-ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia do të drejtojë një spital të madh shëndetësor “Olive”, i cili pritet të nis punën gjatë muajit  qershor.

E sot edhe zyrtarisht Arben Vitia kishte prezentuar punën e këtij spitali, shkruan FrontOnline.

“Me këtë rast olive iu ofron pacientëve qendrën e parë me laborator të certifikuar me standarde. Natyrisht kjo tregon angazhimin dhe përkushtimin shuëm vjeçar të stafit por edhe të menaxhmentit të “Olive Medical”, tha ai, gjatë prezantimit.

Konfirmohet raportimi i Front Online/ Arben Vitia shkon drejtor në spitalin “Olive”

“Është pothuajse çështje e finanlizuar. Arben Vitia pritet ta drejtojë Spitalin e ri Olive ”, kishte bërë të ditur një burim i Front Online, duke precizuar se këtë spital “Olive” e ka blerë vitin e kaluar në vlerë prej rreth 3 milionë euro./FrontOnline

Blini derivate me çmim të lirë dhe hyni në garë për të fituar banesë, iphone 13 e 19 shpërblime tjera

Të tjera