Sport

Kompania e madhe e basteve publikon kuota interesante për ndeshjen Shkupi – Ballkani

Kompania e madhe e basteve publikon kuota interesante për ndeshjen Shkupi – Ballkani
09:09 | 18 Gusht 2022

Ballkani do ta zhvillojë sonte ndeshjen më me rëndësi në histori të klubit, raporton FrontOnline.

Djelmoshat e Ilir Dajës do të luajnë sonte ndeshjen e parë të fazës “play-off” në Ligën e Konferencës.

Në këtë ndeshje, Ballkani do të jetë përballë skuadrës shqiptare, Shkupi.

Dita e Ballkanit, skuadra e Ilir Dajës luan sonte për histori ndaj Shkupit në “Todor Proeski”

Kjo ndeshje do të zhvillohet në stadiumin “Todor Proeski” në kryeqytetin e Maqedonisë së Veriut.

Sfida e sontme do të luhet nga ora 21:00.

Kompania e madhe e basteve, “bet365” ka publikuar tashmë kuotat e basteve për këtë ndeshje.

Shkupi konsiderohet favorit me 2.15, barazimi vlen 3.40, kurse fitorja e mysafirëve me 3.10.

Ndryshe, ndeshja e kthimit në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë luhet pas një jave./FrontOnline/

EKSKULZIVE: Art Motion dhe Klan Kosova fitojnë të drejtën televizive të Superligës, Ligës së parë si dhe Kupës së Kosovës 

Të tjera