×
 • Sport
 • Sport

  Kompania e madhe e basteve publikon kuota interesante për ndeshjen Greqi – Kosovë

  FrontOnline
  14 Nëntor 2021

  Përfaqësuesja e Kosovës do ta mbyll sonte kampanjën eliminatore për Kampionatin Botëror “Katar 2022”.

  “Dardanët” kanë udhëtuar dje në Athinë, ku do të përballen me Greqinë, shkruan FrontOnline.

  Ndeshja në fjalë është e vlefshme për grupin B dhe nis nga ora 20:45.

  Kosova hynë në këtë ndeshje pas humbjes në miqësoren nga Jordania (0:2), kurse Greqia pas humbjes 0:1 nga Spanja.

  Kompania e madhe e basteve, “bet365” tashmë ka publikuar kuotat e ndeshjes së sontme.

  Greqia konsiderohet favorite me kuotë prej 1.66, barazimi vlen 3.70, kurse fitorja e tanëve me 5.25./FrontOnline/

  Filloi aplikimi për gjeneratën e 10-të të KEDS Academy për nxënës dhe studentë të rinj
  Nga Rubrika
  Sport19 Korrik 2024
  Manchester United ka nënshkruar me mbrojtësin francez, Leny Yoro nga Lille deri në vitin 2029 në një marrëveshje me vlerë 62 milionë...
  Sport19 Korrik 2024
  Kasper Schmeichel ka nënshkruar një kontratë njëvjeçare me kampionët e Premier Ligës skoceze, Celtic. 37-vjeçari i cili përfaqësoi Danimarkën në Euro 2024...
  Sport19 Korrik 2024
  Ka përfunduar raundi i parë kualifikues në tri garat evropiane, Ligën e Kampionëve, të Evropës dhe të Konferencës. E ekipet kosovare treguan...
  Të tjera
  Lifestyle19 Korrik 2024
  Gjatë ditëve të ftohta, të gjithë përballemi me dhimbje të fytit. Në vend që të marrim ilaçe që zvogëlojnë imunitetin natyror të...
  Lifestyle19 Korrik 2024
  Dashi Mos u përfshini shumë nga ankthi, pasi në të kundërt rrezikohet që tensionet t’iu shpërqendrojnë. Parashikohet një e premte mjaft e...
  Vip19 Korrik 2024
  Duket se rrjeti nuk do të bjerë në qetësi deri sa Arbana Osmani ta konfirmojë vetë se në cilin televizion do ta...
  Lajme19 Korrik 2024
  Ministrja e Punëve të Jashtme të Japonisë, ka thënë se zhvillimi ekonomik i Kosovës, është thelbësor, dhe sipas saj që nga shpallja...
  Lajme19 Korrik 2024
  Bekë Berisha, kryetar i Komisionit për Çështjet e Sigurisë dhe Mbrojtjes thotë për “Front Online” se rasti i vrasjes së policit serb,...
  Lajme19 Korrik 2024
  Zëvendëskryeministri serb dhe Ministri i Punëve të Brendshme, Ivica Daçiq deklaroi sot se një polic është vrarë në orët e para të...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.