Sport

Kompania e basteve publikon kuota të “çmendura” për ndeshjen Sivasspor – Ballkani

Kompania e basteve publikon kuota të “çmendura” për ndeshjen Sivasspor – Ballkani
09:07 | 06 Tetor 2022

Ballkani do ta zhvillojë sot ndeshjen e radhës në fazën e grupeve të Ligës së Konferencës, raporton FrontOnline.

Skuadra nga Suhareka do të përballet me Sivassporin në kuadër të grupit G.

Dita e Ballkanit, skuadra e Ilir Dajës kërkon rezultat pozitiv ndaj Sivassporit

Ndeshja në fjalë është e vlefshme për rrethin e tretë dhe luhet në “Eylul Stadium” nga ora 18:45.

Ballkani tashmë ka zhvilluar dy ndeshje në këtë garë duke regjistruar një barazim dhe një humbje.

Kompania e basteve, “bet365” ka publikuar tashmë kuotat për ndeshjen e sotme.

Sivasspori llogaritet favorit me 1.50, barazimi vlen 4.33, kurse fitorja e mysafirëve me 6.50.

Dje (e mërkure), djelmoshat e Ilir Dajës udhëtuan drejt Turqisë, teksa zhvilluan një stërvitje dhe një konferencë për shtyp.

Duke parë formën e dobët të Sivassporit këtë edicion, mysafirët nga Kosova synojnë sonte rezultat pozitiv në Sivas./FrontOnline/

Ndeshja mes Sivassporit dhe Ballkanit transmetohet direkt në këtë televizion

Çmime më të lira të naftës dhe oferta fantastike në Petrol Company

Të tjera