[wp-story]

Lajme

Kollçaku: LDK ngatërron zgjedhjet Parlamentare me zgjedhjen e Presidentit

Kollçaku: LDK ngatërron zgjedhjet Parlamentare me zgjedhjen e Presidentit
14:54 | 16 Janar 2020

Deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Fatmire Kollçaku, ka kritikuar Lidhjen Demokratike të Kosovës.

Përmes një shkrimi në Facebook ajo tha se LDK-ja po i ngatërron Zgjedhjet Parlamentare me zgjedhjen e Presidentit.

Kollçaku theksoi se propozimi  i VV-së për ndarjen e posteve që nga fillimi i negociatave ishte plotësisht i balancuar./Front Online/

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera