×
 • Sport
 • Sport

  Klubi i La Ligas interesohet për De Gean

  FrontOnline
  19 Shtator 2023

  David De Gea ka mbetur pa klub që kur u nda me Manchester Unitedin gjatë verës që po shkon.

  Portieri spanjoll shihej afër transferimit në Real Madrid pas lëndimit të Thibaut Courtois, por në fund madrilenët vendosën për Kepa Arrizabalaga.

  E tash, mediumi spanjoll “Fichajes” shkruan se interesim për ish-portierin e Atletico Madridit ka shkruar Real Betisi.

  De Gea aktualisht është lojtar i lirë, ndërsa thuhet se ka refuzuar oferta nga Saudi Pro League gjatë afatit kalimtar të verës.

  Tash, përfaqësuesi spanjoll është rrugët për t’u rikthyer në La Liga.

  Prince Caffe: Hape dhe fito preminë kryesore, çdo muaj nga një Fiat 500
  Nga Rubrika
  Sport04 Tetor 2023
  Manchester City ka dalë fitues në momentet e fundi nga përballja me Leipzig në "Red Bull Arena", Newcastle i ka dhënë një...
  Sport04 Tetor 2023
  Trepça ka fituar ndaj Tindastollit në kualifikimet për FIBA Europe Cup. Mitrovicasit fituan me rezultat 69:77. Mikaile Tmusic me 22 pikë dhe...
  Sport04 Tetor 2023
  Zyrtari i VAR-it, Darren England, nuk do të ndajë drejtësinë në asnjë ndeshje të Liverpoolit për pjesën tjetër të sezonit pas përfshirjes...
  Të tjera
  Lajme04 Tetor 2023
  Ministrja e Jashtme gjermane Annalena Baerbock nesër do të vizitojë Shqipërinë ku do të takohet edhe me ministrat e jashtëm të Kosovës...
  Lajme04 Tetor 2023
  Policia dhe Dogana e Kosovës kanë parandaluar kontrabandimin me mallra. Në rrugën malore të fshatit Malinë të Maqedonisë së Veriut që lidhet...
  Sport04 Tetor 2023
  Trepça ka fituar ndaj Tindastollit në kualifikimet për FIBA Europe Cup. Mitrovicasit fituan me rezultat 69:77. Mikaile Tmusic me 22 pikë dhe...
  Bota/Rajoni04 Tetor 2023
  Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelensky deklaroi se Ukraina do të bëjë gjithçka për të ruajtur mbështetjen e Shteteve të Bashkuara dhe Evropës në...
  Vip04 Tetor 2023
  Aktorja Julia Ormond e ka paditur producentin Harvey Weinstein për sulm seksual. Në padinë e ngritur të mërkurën dhe të siguruar nga...
  Bota/Rajoni04 Tetor 2023
  Senati amerikan ka miratuar emërimin e James O’Brien si Ndihmës-Sekretar i Shtetit për Çështje Evropiane dhe Euroaziatike. O’Brien ka fituar besimin e 67...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.