Sport

Klaksviku kthehet në lojë, i shënon Ballkanit në “Fadil Vokrri”

Klaksviku kthehet në lojë, i shënon Ballkanit në “Fadil Vokrri”
21:28 | 04 Gusht 2022

Kanë kaluar rreth 70 minuta në ndeshjen mes Ballkanit dhe Klaksvikut në Prishtinë, raporton FrontOnline.

Pas 70 minutash, klaksviku ka ngushtuar disavantazhin në 3:1 përmes Klettskard.

Në stadiumin “Fadil Vokrri, dy skuadrat po përballen në kuadër të rundit të tretë eliminator të Ligës së Konferencës.

Kjo ështe ndeshja e parë, kurse pas një jave luhet ajo e kthimit në Ishujt Faroe./FrontOnline/

Ambasadorja e parë e Izraelit në Kosovë, e impresionuar me punën në Comodita

Të tjera