[wp-story]

Lajme

Kjo shëtitore kaq e bukur ndodhet në këtë qytet të Kosovës

Kjo shëtitore kaq e bukur ndodhet në këtë qytet të Kosovës
10:44 | 27 Tetor 2020

Një fotografi e publikuar në Facebook është bërë virale, ku aty shihet shëtitorja e Lipjanit, që nga “Image of Kosovo”, është quajtur Lipjani europian.

Fotografi Arben Llapashtica sot ka realizuar një fotografi të bukur dhe mahnitëse në Lipjan.

Aty shihen shtigjet e ecjes në “perfeksion”, ku në mes është rruga për vetura, anash janë trotuari dhe rruga për çiklistë.

Kjo fotografi e cila është postuar nga “Image of Kosovo”, është quajtur si shëtitorja e Lipjanit europian.

Ndryshe ky fanpage, publikon vazhdimisht fotografi të bukura nga qytetet e ndryshme të Kosovës, ku edhe bëjnë paraqitjen e bukurive të Kosovës në rrjetet sociale.

Më poshtë postimi i plotë i fanpage.

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera