Sport

Kjo është trajnerja e gjendjes fizike te Klaksviku që po merr vëmendje në “Fadil Vokrri” ndaj Ballkanit

Kjo është trajnerja e gjendjes fizike te Klaksviku që po merr vëmendje në “Fadil Vokrri” ndaj Ballkanit
21:38 | 04 Gusht 2022

Kanë kaluar rreth 80 minuta në ndeshjen mes Ballkanit dhe Klaksvikut në Prishtinë, raporton FrontOnline.

Pas 80 minutash, Ballkani është në epërsi 3:1.

Në fushën e gjelbër, te mysafirët ka rënë në sy edhe trajnerja fizike e Klaksvikut.

Në stadiumin “Fadil Vokrri, dy skuadrat po përballen në kuadër të rundit të tretë eliminator të Ligës së Konferencës.

Kjo ështe ndeshja e parë, kurse pas një jave luhet ajo e kthimit në Ishujt Faroe./FrontOnline/

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera