[wp-story]

Lajme

Kjo është shtëpia më interesante që keni parë

Kjo është shtëpia më interesante që keni parë
10:09 | 03 Gusht 2019

Kemi publikuar shumë shtëpi interesante, por shtëpi si kjo nuk keni parë ende.

Kjo shtëpi e pabesueshme, që ka emrin “Casa Del Acantilado”, është e ndërtuar në një shkëmb bregdetar në gjirin jugor të Spanjës.

Shtëpia është valëzuese, me një çati të lakueshme por me një dizajn tepër të bukur, transmeton Gazeta Express.

Shtëpia njihet gjithashtu edhe si shtëpi moderne e hobitëve.

Interieri i shtëpisë është si i një shtëpie shpellë.

Vizitorët mund të kënaqen me pamjen e detit në ballkon ose të kënaqen në pishinën poashtu me pamje nga deti.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

 

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera