Vip

Kjo është mbesa bukuroshe e Shyhrete Behlulit

Kjo është mbesa bukuroshe e Shyhrete Behlulit
08:05 | 22 Shtator 2021

Përveq se është mbesa e këngëtares popullore, Shyhrete Behluli, Elira Martianj, tanimë njifet si një nga vajzat më të bukura të rrjetit.

Bukuroshja merë vëmendje në qdo paraqitje të saj në rrjetet soaciale.

Elira dallohet edhe për nga bukuria e saj fizike.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi veshur në fustan ngjyrë kafe të ngusht dhe të shkurtër derisa i theksoheshin linjat trupore.

Theksojmë se tanimë ajo ka mbi 61 mijë ndjeksa në Instagram.

Prince Coffee House tani edhe në Vjenë të Austrisë

Të tjera