×
 • Lajme
 • Lajme

  Kjo është lista e plotë e konfiskimeve të deritanishme në veri

  FrontOnline
  25 Shtator 2023

  Policia e Kosovës ka prezantuar mjetet dhe arsenalin e armëve të konfiskuara në veri të vendit.

  Në faqen e Facebookut, policia ka publikuar edhe listën e plotë të konfiskimeve të deritanishme.

  Ndër të tjera, në listë thuhet se është konfiskuar sasi shumë e madhe e municionit të kalibrit të ndryshëm.

  Policia e Kosovës ka prezantuar mjetet dhe arsenalin e armëve të konfiskuara në veri të vendit.

  Në faqen e Facebookut, policia ka publikuar edhe listën e plotë të konfiskimeve të deritanishme.

   

   

   

  Festo Bajramin me ofertën All Inclusive të Sharr Travel
  Nga Rubrika
  Kronika02 Dhjetor 2023
  Një këmbësor është goditur nga një veturë në rrugën “Bill Klinton” në Prishtinë. I njëjti ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar...
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Mujë Ademaj, xhaxhai i së ndjerës, Liridona Murseli, e cila është vrarë të mërkurën në Prishtinë ka folur sot për mediet, ndërsa ka...
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Prokuroria e Speciale e Republikës së Kosovës (PSRK), ka ngritur aktakuzë ndaj 10 personave, prej tyre tetë zyrtarë dhe dy qytetarë, në...
  Të tjera
  Sport02 Dhjetor 2023
  Shpresat e Real Madridit për të nënshkruar me yllin e Bayern Munichut, Alphonso Davies në vitin 2024 janë goditur nga një tjetër...
  Vip02 Dhjetor 2023
  Derisa po qëndronin në dhomën e gjumit Kaderi ka thënë se “unë ndihem e kërcnuar nga Blerando”. Ai duke kënduar i ka...
  Vip02 Dhjetor 2023
  Banori më i ri i Big Brother VIP Kosova, Ardi dhe Buci kanë diskutuar për sjelljet e Bleros, ku disa nga deklaratat...
  Vip02 Dhjetor 2023
  Ylli i ka treguar Adrit skenarin që e ka menduar me Santianën. Ai i ka thënë Adrit se “krejt këto gjëra i...
  Bota/Rajoni02 Dhjetor 2023
  Një tërmet me magnitudë 5.7 ballë të shkallës Rihter goditi rajonin Tarapacá në Kili, njoftoi sot Qendra Sizmologjike Evropiane-Mesdhetare (EMSC), transmeton FrontOnline....
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani ka reaguar lidhur me vrasjen e Liridona Ademajt. Ajo përmes, një postimi në profilin e saj në...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.