×
 • Vip
 • Vip

  Kjo është arsyeja pse është zgjuar sot Adriana Matoshi

  FrontOnline
  18 Shtator 2023

  Aktorja e njohur Adriana Matoshi ka postuar një video në llogarinë e saj.

  Ajo teksa gjiron ishte shprehur se “Edhe sot u zgjova edhe sot me i jep kuptim botës me ketë aurën teme hyjnore, me ndriqu botën”.

  Mesa duket aktorja edhe sot ka filluar ditën me pozitivitet.

  Video e postuar nga vetë Adriana.

  Kliko këtu për ta shikuar VIDEON.

  Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company
  Nga Rubrika
  Vip22 Shtator 2023
  Bashkëpunimi i David Guettas dhe Bebe Rexhës për këngën “I’m Good (Blue)” është vlerësuar nga një studim i ri si më i...
  Vip22 Shtator 2023
  Gigi Hadid duket elegante me një veshje kremi glamuroze teksa merrte pjesë në darkën “Residence X LuisaViaRoma” në Milano. Hadid tregoi fizikun...
  Vip22 Shtator 2023
  Kylie Jenner duket se ka bërë një zbulim që mori vëmendjen e fansave. 26-vjeçarja e “Keeping Up With The Kardashian” i tregoi...
  Të tjera
  Bota/Rajoni22 Shtator 2023
  Ish-presidenti italian, Giorgio Napolitano, dikur komunist që ndihmoi vendin të përballet me krizën e borxhit në vitin 2011, vdiq të premten në...
  Lajme22 Shtator 2023
  Deputeti i LDK-së, Driton Selmanaj ka thënë se aktualisht Kosova ndodhet në udhëkryq. Sipas tij, në njërën anë janë pozicionuar presidenti amerikan...
  Lajme22 Shtator 2023
  Deputetja e LDK-së, Hikmete Bajrami ka thënë se Qeveria Kurti ka ardhur në pushtet me premtime boshe dhe që për këto tri...
  Bota/Rajoni22 Shtator 2023
  Lezha dje u cilësua si kryeqyteti i aksidenteve, megjithatë duket se jo të gjithë përplasjet ishin ngjarje aksidentale. Aksidenti i ndodhur në hyrje...
  Bota/Rajoni22 Shtator 2023
  Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelensky, falënderoi Kanadanë për mbështetjen e saj ndaj Ukrainës gjatë një takimi me kryeministrin kanadez, Justin Trudeau, të premten...
  Lajme22 Shtator 2023
  Emisari i SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, është pyetur për masat e mundshme apo pasojat nga SHBA-ja për ta mbajtur kryeministrin...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.