Vip

Kim Kardashian pasi humbi 10 kilogramë: “Nuk po përpiqem më të humbas peshë”

Kim Kardashian pasi humbi 10 kilogramë: “Nuk po përpiqem më të humbas peshë”
15:52 | 22 Qershor 2022

Ylli televiziv Kim Kardashian ka treguar se si humbi 10 kilogramë në tre javë, të gjitha për të veshur fustanin e kultit të Marilyn Monroe në Met Gala.

“Unë e shikoja atë si një rol dhe doja shumë ta vishja këtë fustan”, tha Kim në “Today Show”. “Kam vazhduar të ha vërtet shëndetshëm që atëherë,” shtoi ajo.

Ai thotë se nuk dëshiron të humbasë më peshë. “Unë nuk jam duke u përpjekur të humb peshë më, por kam më shumë energji se kurrë. Kam hedhur kaq shumë sheqer, shumë ushqime jo të shëndetshme që kam ngrënë, kështu që jeta ime ndryshoi,” tha ajo.

Meqë ra fjala, Kim e gjeti veten nën kritikat e kritikës, sepse humbi shumë peshë në një periudhë të shkurtër kohe, por ajo beson se fansat nuk do të ndjekin hapat e saj.

“Unë nuk thashë, ‘Hej, pse nuk filloni të humbisni peshë në një kohë të shkurtër? Për mua, ishte sikur, në rregull, Christian Bale mund ta bëjë këtë për një rol filmi dhe kjo është e pranueshme. Edhe Renée Zellweger shtoi peshë për rolin. Nuk më intereson”, tha Kim./FrontOnline/

Vetëm 60 euro kap ofertën Al Inclusive të “Sharr Travel” në Aqua Fafa

Të tjera