Vip

Kim Kardashian ndihet e pafuqishme, pasi Kanye West tha se do të shkojë në ‘luftë’

Kim Kardashian ndihet e pafuqishme, pasi Kanye West tha se do të shkojë në ‘luftë’
09:28 | 19 Shtator 2020

Palët e afërta të Kim Kardashian kanë treguar se ajo është duke u ndier e pafuqishme.

Kjo ka ndodhur për shkak të një postimi të bashkëshortit, Kanye West, i cili para disa orësh bëri një postim në rrjetin social Twitter, shkruan Mirror.

Në të thuhej se ai do të shkojë në luftë, ndërsa i dedikonte fjalë vajzës së tij, duke theksuar se e dashuron edhe nëse do e vrasin.

Një burim për People ka treguar se Kim nuk i ka mbetur asgjë për të bërë sa i përket Kanye, ndërsa i ka mbetur që vetëm të mbrojë fëmijët e saj.

“Është e njëjta gjë pothuajse çdoherë. Ajo është duke shikuar që të mbrojë fëmijët dhe shëndetin e saj. Çdo gjë është duke e dekurajuar atë”, shtoi përfaqësuesi i Kim.

Po ashtu thuhet se ylli i Keeping Up With The Kardashians nuk kishte ide për një postim të tillë, ndërsa rastësisht e kishte parë.

Gjatë muajit korrik, Kim kishte treguar se reperi është diagnostikuar me çrregullime bipolare, e cila është arsyeja e veprimeve të tij.

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera