Gjuha:
×
 • Vip
 • Vip

  Kiara Tito rrëfehet pas daljes nga shtëpia, përlotet kur flet për Luizin

  FrontOnline
  26 Mars 2023

  Një ditë pasi u eliminua nga Big Brother VIP Albania, Kiara Tito, ka qenë e ftuar në “Fan Club” për të folur për gjithë eksperiencën që kaloi brenda.

  Në nisje të intervistës, moderatorja pa një klip përmbledhës gjatë qëndrimit të saj prej 90 ditësh në shtëpi.

  Kjo bëri që prezantuesja të përlotet duke theksuar se ka shumë emocione akoma pasi i kishte harruar disa gjëra që kanë ndodhur.

  Ajo tha se iu kujtuan të gjitha momentet e bukura që ka kaluar, veçanërisht dasma me Luizin.

  “Tani më duket sikur më ka ikur një pjesë e shpirtit tim. Kam kaluar 90 ditë aty brenda”, u shpreh bukuroshja e njohur.

  E pyetur nga Megi Pojani nëse do të bënte diçka ndryshe, Kiara shtoi se “nuk kam për çfarë të bëhem pishman”.

  E njëjta madje ka folur edhe për kritikat mbi marrëdhënien me artistin shkodran që shpesh janë shoqëruar në debate të ashpra.

  “Diskutime çiftesh kemi të gjithë. Është më se normale të debatosh dhe t’i kërkosh llogari partnerit tënd. Dhe ne pas 5 minutash, kemi përqafuar, jemi puthur”, vazhdoi mes tjerash Tito.

   

  Sponsori gjeneral i PRINCE CAFFE Superligës, shpërblen mbretërit e basketbollit për edicionin 2022/23
  Nga Rubrika
  Vip29 Maj 2023
  Dy aktoret e njohura shqiptare, Adriana Matoshi, njëherish deputete e Kuvendit dhe Arjola Demiri, janë shoqe shumë të mira me njëra-tjetrën. Përveç...
  Vip29 Maj 2023
  Afrona Dika po shijon pushimet me të dashurin e ri, ku edhe për herë të parë ndau një fotografi me të dashurin...
  Vip29 Maj 2023
  Fituesi i ‘Big Brother VIP’ Luiz Ejlli është personazhi i momentit në showbizit shqiptar. Rrjetet sociale të këngëtarit numërojnë me qindra mijëra...
  Të tjera
  Lajme29 Maj 2023
  Për të martën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku kryesisht gjatë orëve të pasditës dhe mbrëmjes, pritet të ketë...
  Lajme29 Maj 2023
  Pas përleshjeve në veri mes protestuesve serbë dhe forcave të KFOR-it, nën arrest po mbahen të paktën tre persona. Përmes burime nga...
  Lajme29 Maj 2023
  Ambasadori amerikan në Serbi, Christopher Hill, ka thënë se dialogu është e vetmja rrugë për të ecur përpara, duke i bërë thirrje...
  Lajme29 Maj 2023
  Ish-presidenti Fatmir Sejdiu ka thënë se shihet qartë që protestat në veri janë të dhunshme dhe të udhëhequra nga bandat e njohura...
  Lajme29 Maj 2023
  Ministria e Punëve të Jashtme e Austrisë i ka dënuar fuqishëm sulmet e dhunshme ndaj ushtarëve të KFOR-it, pjesëtarëve të EULEX-it dhe...
  Lajme29 Maj 2023
  Shefja e UNMIK-ut, Caroline Ziadeh, ka thënë se është e alarmuar nga dhuna në veri të Kosovës dhe veprimet e mëparshme gjatë...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.