[wp-story]

Lajme

Këto janë partitë që nuk e morën asnjë votë nga diaspora

Këto janë partitë që nuk e morën asnjë votë nga diaspora
22:28 | 03 Mars 2021

Në QNR ka përfunduar procesi i numërimit të votave nga diaspora të zgjedhjeve të 14 shkurtit.

Disa subjekte politike të komuniteteve nuk kanë marrë asnjë votë nga diaspora.

Nga numërimi i 56 mijë e 368 votave nga diaspora, Lista Serbe, GI SPO, SDS dhe JGP nuk kanë marrë asnjë votë.

Ndërsa VV ka marrë 44 mijë e 252 vota, PDK 5 mijë e 32, LDK 4 mijë e 287, AAK 1 mijë e 112 dhe Nisma 438 vota.

Super zbritje në “Petrol Company”

Të tjera