[wp-story]

Lajme

Këta janë katër kandidatët për deputetë të VV-së nga Prizreni

Këta janë katër kandidatët për deputetë të VV-së nga Prizreni
22:06 | 13 Janar 2021

Janë zgjedhur edhe kandidatët për deputetë të Lëvizjes Vetevendosja nga Komuna e Prizrenit.

Gazeta Express mëson se Artan Abrashi, Arber Rexhaj, Drita Millaku dhe Yllza Hoti janë kandidatët për deputetë që do të garojnë në listën e VV-së në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Përveç kësaj, VV-ja ka zyrtarizuar edhe kandidatët për deputët që do të garojnë nga Mitrovica, Vushtrria e Theranda.

Nga Mitrovica do të jenë: Armend Muja dhe Arjeta Fejza, nga Vushtrria do të jenë Fjolla Ujkani dhe Besim Muzaqi, ndërsa nga Theranda do të jetë Sali Zyba.

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera