[wp-story]

Lajme

Këta janë kandidatët që mbajnë numrin 17 e 18 në listën e LDK-së

Këta janë kandidatët që mbajnë numrin 17 e 18 në listën e LDK-së
12:18 | 07 Shtator 2019

Gazeta Blic ka marrë vesh se në garën për deputet të LDK-së, numrin 17 do ta bartë Armend Zemaj.

Një nga bashkëpunëtorët më të afërt të Isa Mustafës, Vlora Dumoshi do ta bartë numrin 18.

Ndërkaq, Arben Gashi do ta bartë numrin 14.

Në 10-shen e parë renditen: bartëse e Listës Vjosa Osmani, e pasuar nga Kujtim Shala, Avdullah Hoti, Lumir Abdixhiku, Anton Quni, Lirije Kajtazi, Driton Selmanaj, Hykmete Bajrami, Doruntina Maloku, si dhe zëdhënësi partisë Besian Mustafa.

Në vazhdim e gjeni listën e 10-shës së parë të LDK-së.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera