[wp-story]

Lajme

Këta janë kandidatët e Vetëvendosjes për deputetë nga Vushtrria

Këta janë kandidatët e Vetëvendosjes për deputetë nga Vushtrria
21:06 | 13 Janar 2021

Lëvizja Vetëvendosje i ka bërë publike edhe dy emrat e kandidatëve për deputetë nga Vushtrria, shkruan Front Online.

Lëvizja Vetëvendosje me degë në Vushtrri, përmes një njoftimi ka bërë të ditur se dy kandidatët e zgjedhur janë Fjolla Ujkani dhe Besim Muzaqi.

“Sot u mbajt Mbledhja Zgjedhore e Këshillit të Qendrës së Lëvizjes VETËVENDOSJE! në Vushtrri, në të cilën u votuan kandidatët për t’u futur në listën për deputetë të Lëvizjes VETËVENDOSJE! në Zgjedhjet e 14 shkurtit. Kandidatët e përzgjedhur nga Këshilli i Qendrës së LVV-së në Vushtrri janë:  Fjolla Ujkani dhe Besim Muzaqi”, thuhet në njoftim.

“M Sillosi” S’ka nëvojë për panik, grurë ka me bollëk

Të tjera